Čerpadlo

Čerpadlo ako neoceniteľný pomocník pre váš dom, firmu i záhradu

Máme to správne čerpadlo pre vás – či už potrebujete prečerpať vodu alebo kanalizáciu, vyčerpať žumpu či odvodniť zaplavený priestor. Pri takýchto aktivitách je nevyhnutnosťou práve vysoko výkonné a spoľahlivé čerpadlo od Nautiservis s rýchlym prietokom. Čerpadlo vo všeobecnosti slúži na transport vody či inej tekutiny.

Naša ponuka zahŕňa ponorné čerpadlá, povrchové, obehové a kalové čerpadlá renomovaných značiek od overených výrobcov. Každé čerpadlo v našom sortimente sa vyznačuje silným výkonom, spoľahlivou prevádzkou, dlhou životnosťou a relatívne bezúdržbovým mechanizmom.

Čerpadlo ako vynikajúca investícia

Aby vám čerpadlo dobre poslúžilo čo najdlhšie, dávajte si pozor najmä na dve situácie. Prvou je tzv. bežanie nasucho, počas ktorého môže dôjsť k spáleniu mechanizmu. Po druhé – nezabudnite občas skontrolovať sací kôš, ktorý sa počas prevádzky môže upchať väčšími nečistotami. Aby ste sa vyhli zbytočným problémom a ťažkostiam, naši pracovníci vám radi poradia s výberom, použitím i údržbou. Vaše čerpadlo tak bude vynikajúcou investíciou, ktorá sa skutočne vyplatí.

Okrem predaja sa zameriavame aj na servis čerpadiel. Čiže vaše staršie čerpadlo vám opravíme (bez ohľadu na jeho typ a značku). Dbáme na čo najrýchlejšie odstránenie porúch s dôrazom na to, aby vám čerpadlo naďalej dlhodobo fungovalo. Servis realizujeme maximálne do dvoch týždňov.