Domáca vodáreň

Domáca vodáreň ako lacnejšie riešenie

Domáca vodáreň je vždy dobrou voľbou a postaráme sa, aby vám doma či na chate prinášala maximálny úžitok. Navyše s ňou ešte aj ušetríte náklady na vodu. Ak nie ste napojení na miestny vodovod a plánujete využívať vlastnú studňu, domáca vodáreň u vás nesmie chýbať. Jej prínos oceníte počas celého roka. Základnou funkciou domácej vodárne je prečerpávanie vody od zdroja a jej následné využitie.

To znamená, že je primárne určená na zásobovanie nehnuteľností (obzvlášť domov alebo chát) úžitkovou, resp. pitnou vodou – s plynulým prietokom. Samozrejme, že domáca vodáreň je ideálna aj na zavlažovanie. Premýšľate nad domácou vodárňou a ste z Bratislavy alebo zo Západoslovenského kraja?

Neváhajte a zabezpečte si ju od Nautiservis spol. s r.o.

Zabezpečte si ekologické zásobovanie vodou vďaka domácej vodárni

Pomôžeme vám vybrať si tú správnu domácu vodáreň s dôrazom na aspekty ako účel  využitia, dostatočná veľkosť nádrže, pretok a tlak vody atď. Aj keď je domáca vodáreň podobná čerpadlám, na rozdiel od nich má oveľa komfortnejšiu obsluhu a aj jej zapojenie je skutočne jednoduché. Nech už potrebujete poradiť s čímkoľvek, čo sa týka domácich vodárni i čerpadiel, naši experti sú vám k dispozícii.

Zabezpečujeme aj záručný a pozáručný servis, čiže vaša domáca vodáreň bude neustále v dobrých rukách. Ak chcete ekologickejšiu prevádzku domu, pri ktorej navyše ušetríte, tak domáca vodáreň je ideálnym riešením aj u závlah.