Kalové čerpadlá

Kalové čerpadlá s výbornou priechodnosťou a pomerom cena – výkon

Kalové čerpadlá slúžia na odčerpanie vody, ktorá je viac znečistená (dažďová voda, voda z výkopov alebo jazierok, septik a pod.). U nás nakúpite kalové čerpadlá vyznačujúce sa výborným pomerom cena – výkon, dobrou priechodnosťou väčších pevných častíc, pomerne tichým chodom a silným výtlakom.

Naša ponuka zahŕňa všestranné kalové čerpadlá v špičkových modelových prevedeniach, ktoré sú vyrobené z odolných materiálov. Majú postačujúci výtlak a rýchlosť prietoku, čím sa postarajú o efektívne a pomerne rýchle odčerpanie.

Kalové čerpadlá vyriešia problémy so znečistenou vodou

Kalové čerpadlá si poradia so znečistenou vodou, ako aj s prítomnosťou väčších nečistôt. Využijete ich nielen na záhrade a farme, ale aj na staveniskách či v priemyselných prevádzkach. Plusom je aj primeraná hmotnosť. Vysokovýkonné kalové čerpadlá disponujú ešte jednou výhodou a síce, že často umožňujú aj prechod tekutín s vyššou viskozitou.

Keďže patríme k špecializovaným predajcom, podrobne vám predstavíme ponúkané kalové čerpadlá (ich typy a modely) s dôrazom na vaše prevádzkové nároky. Cieľom je, aby kalové čerpadlá prispeli k efektívnemu riešeniu zásadných problémov s čerpaním znečistenej vody. V prípade potreby vám vaše staršie kalové čerpadlá alebo ponorné čerpadlá aj opravíme.